Home » Thashetheme » Brenda super shtëpisë 2 milionëshe të Bebe Rexhës në Hollywood Hills

Brenda super shtëpisë 2 milionëshe të Bebe Rexhës në Hollywood Hills

by Thashetheme VIP

Mirë se erdhët tek shtëpia e këngëtares Bebe Rexha që posedon në Hollywood Hills.

Hollywood Hill është një nga lagjet më të famshme në botë, pasi shumë yje të Hollywood-it janë rezidentë të shtëpive dhe pronarë të pronave në të.

Edhe 30-vjeçarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, posedon një shtëpi piktoreske në këtë lagje të Kalifornisë.

Ylli i muzikës e ka blerë këtë shtëpi në vitin 2018. E derisa shtëpia është blerë me një çmim prej 2 milionë e 72 mijë dollarë, pamja që ajo ka dhe rregullimi me detaje të bukura ia vlen çdo centë, përcjell Gazeta Express.

Kjo rezidencë cilësohet si një villë e dizajnuar nga dizajnerë profesionistë, me një ndjenjë të rivierës fraceze e italiane.

Vetëm pamja nga jashtë mjafton që t’i bëjë mysafirët të ndihen si në një pushim A-class.

Oborri i ka të gjitha, me pamjen nga kodrat dhe pishinën luksoze.

Ndërsa brenda, vizitorët mund të kalojnë kohën në dhomën e ndejës, e cila ka një kaminë gjigande dhe hapësirë të dekoruar në mure.

Ndërsa dhomën e gjumit duhet ta shihni patjetër!

Ajo duket si një vend ku do të dëshironit të kaloni gjithë ditën, me hapësirën e madhe dhe dekorin fantastik.

Banjot me të gjitha sistemet e nevojshme për relaksim dhe dysheme me nxehje, këngëtarja i ka të gjitha për të pushuar pas një dite të gjatë.

Shtëpia gjithashtu ka një kuzhinë të rehatshme të bardhë dhe dy dhoma gjumi për mysafirë.

Kjo shtëpi e Bebe Rexhës sigurisht se është shtëpi e ëndrrave për të gjithë!


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!