Home » Thashetheme » Brenda festës së çmendur të vajzës së Sabianit, Noizy i bën surprizën e paharrueshme

Brenda festës së çmendur të vajzës së Sabianit, Noizy i bën surprizën e paharrueshme

by Thashetheme VIP

Vajza sexy e këngëtarit Sabian ka festuar 18 vjetorin e lindjes.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale caste nga festa e organizua enkas për ditën e saj të lindjes. Nuk mungoi në këtë festë dhe reperi Noizy, i cili e ka surprizuar bukuroshen.

Një tortë gjigande, dhe dhuata që i mbushën dhomën plot. Modelen Keisi Medini nuk e kishim parë ndonjëherë më të lumtur se kaq.

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!