Home » Bota » ‘Bottle Cap Challenge’ me motoskaf në ujë, Kendall Jenner fascinon publikun me sfidën

‘Bottle Cap Challenge’ me motoskaf në ujë, Kendall Jenner fascinon publikun me sfidën

by Thashetheme VIP

Kendall Jenner e ka dërguar sfidën e ‘Battle Cap’ në një nivel tjetër.

Derisa të gjithë po bëjnë versionet e tyre të sfidës që ka përfshirë internetin ‘Bottle Cap Challenge’, modelja Kendall Jenner ka versionin më të veçantë nga të gjithë.

Ajo e ka ‘dërguar’ sfidën në det, ku shihet mbi një motoskaf duke u drejtuar tek shishja të cilës duhej t’i hiqte kapakun me këmbë, shkruan Gazeta Express.

Kendall me sukses dhe me shumë vetëbesim arrin ta realizojë sfidën, duke dalë kështu një video fantastike.

View this post on Instagram

you asked for it @haileybieber …

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!