Home » Sport » Botërori i vajzave: Çfarë do të ndodhë në ditën e 12-të

Botërori i vajzave: Çfarë do të ndodhë në ditën e 12-të

by Thashetheme VIP

Spanja, Kina dhe Norvegjia e kanë siguruar nga një vend në fazën e 1/8 të finales së Kampionatit Botëror të vajzave. Këtë sukses, këto kombëtare e arritën të hënën.

Të martën, skuadrat në Grupin C do t’i luajnë ndeshjet e tyre të fundit të kësaj faze, tani që pothuajse janë kuptuar të gjitha skuadrat që do të kualifikohen për në fazën e radhës, transmeton Gazeta Express.

Kush do të luajë sot?

Italia vs Brazil; Xhamajka vs Australia (që të dyja në orën 21:00)

Spanja, Kina dhe Norvegjia e kanë siguruar nga një vend në fazën e 1/8 të finales së Kampionatit Botëror të vajzave. Këtë sukses, këto kombëtare e arritën të hënën.

Të martën, skuadrat në Grupin C do t’i luajnë ndeshjet e tyre të fundit të kësaj faze, tani që pothuajse janë kuptuar të gjitha skuadrat që do të kualifikohen për në fazën e radhës, transmeton Gazeta Express.

Kush do të luajë sot?

Italia vs Brazil; Xhamajka vs Australia (që të dyja në orën 21:00)

1


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!