Home » Thashetheme » Bosi i Formula 1 bëhet baba në moshën 89-vjeçare me gruan 45 vite më të re (FOTO)

Bosi i Formula 1 bëhet baba në moshën 89-vjeçare me gruan 45 vite më të re (FOTO)

by Thashetheme VIP

Bosi  i Formula 1, Bernie Ecclestone, do të bëhet baba për herë të katërt në moshën 89-vjeçare.

Bashkëshortja e tij 44 vjeçare, Fabiana Flosi, solli në jetë djalin me emrin Ace.

Bernie gjithashtu është baba i tre vajzave, Deborah 65 vjeç, Tamara 35 dhe Petra 31.

Manjati i F1 u martua me Fabiana Flosin në vitin 2012 pas divorcit me Slavica Radic.

Çifti konfirmoi se po priste fëmijë në muajin prill të këtij viti.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!