Home » Thashetheme » “Bombë fare”, Alesia Bami “provokon” imagjinatën e fansave me fundin e shkurtër (FOTO)

“Bombë fare”, Alesia Bami “provokon” imagjinatën e fansave me fundin e shkurtër (FOTO)

by Thashetheme VIP

Alesia Bami është një nga moderatoret më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Ajo herë pas here poston në profilin e saj në “Instagram” fotografi që tërheqin menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka bërë edhe ditën e sotme, teksa u ka kërkuar fansave që ta ndjekin në “E Diell” në “Top Channel”.

Alesia ka zbuluar se do të jetë e veshur puntatën e kësaj të diele. Jo shfaqet e veshur me një fund shumë të shkurtër me lule dhe një bluzë të ngushtë.

Poza e saj është pëlqyer menjëherë nga mijëra fansa dhe komentet nuk kanë munguar. “Bombë fare”, është një nga komplimentet që lexohet më shumë në foton e moderatores.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!