Home » Bota » Boksieri i famshëm turk masakron me thikën e bukës të dashurën, pamjet shokuese

Boksieri i famshëm turk masakron me thikën e bukës të dashurën, pamjet shokuese

by Thashetheme VIP

Boksieri turk, Selim Ahmet Kemaloglu, është arrestuar ditën e dielë në qytetin Muglu,pasi ka goditur për vdekje me thikë të fejuarën e tij.

Pas në sherri me të fejuarën boksieri ka qëlluar 25-vjeçaren Zeynep Senpinar me thikën e bukës, ndërsa më pas ka thirrur ambulancën.

Nga mediat turke mësohet se nga ky sherr, boksierit iu desh të mjekohej në spitalin e kërkimit dhe trajnimit të Universitetit Sitki Kocman përpara se të dërgohej në komisariat për t’u marrë në pyetje.

Më tej bëhet me dije se përveç plagës në gjoks, sipas autopsisë në trupin e të dashurës, në fyt u gjetën prerje dhe shenja të tjera, të cilat tregojnë një përpjekje të mbytjes para plagës me thikë që rezultoi fatale.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!