Home » Thashetheme » Blerona ka vendosur t’i çmend anglezët, shikojeni si del rrugëve të Londrës

Blerona ka vendosur t’i çmend anglezët, shikojeni si del rrugëve të Londrës

by Thashetheme VIP

Moderatorja Blerona Zeqiri për momentin po qëndron në Londër.

E veshur me një fustan të kuq në të cilin i ka theksuar linjat, po duket si modele

Fotot e fundit të postuara nga ajo kanë marrë menjëherë vëmendje duke u komplimentuar jashtë mase dukja e saj.

Një prej ndjekësve i thotë se ‘e tranove krejt Anglinë”.

E dikush tjetër po ia dedikon vargjet e këngës “Ngjyra kuqe” nga Adrian Gaxha dhe Floriani.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!