Home » Thashetheme » Bleona Qereti një “bishe” e vërtetë, dalin pamje nga videoklipi i saj më i ri

Bleona Qereti një “bishe” e vërtetë, dalin pamje nga videoklipi i saj më i ri

by Thashetheme VIP

Bleona Qereti do nxjerrë klipin më të ri të këngës “Haters” që u publikua në shtator të vitit të kaluar.

Bleona ka lajmëruar se publikimi i këtij klipi do lansohet në 1 mars. Përveç fotove nga xhirimi i klipit që ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Në fotografitë e reja, këngëtarja shihet shumë seksi me paruke ngjyrë rozë dhe një veshje ekstravagante që i tregon format e saj perfekte.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!