Home » Thashetheme » Bleona hap telefonin dhe i nxjerr të gjitha/ Ja kush është këngëtari i njohur që e “ngacmon”

Bleona hap telefonin dhe i nxjerr të gjitha/ Ja kush është këngëtari i njohur që e “ngacmon”

by Thashetheme VIP

Bleona Qerreti është prej këngëtarëve shqiptare, e cila nuk e ka aspak problem të tregojë detaje private nga jeta e saj.

Mbrëmjen e djeshme, e ftuar në një emision televiziv, ajo nuk ngurroi dhe tregoi mesazhet që kishte me Timbaland, këngëtarin me famë botërore.

“Urime për ‘Paper Empire. Viti 2020 është viti yt”, i shkruante ai, ndërkohë që Bleona e falenderonte dhe tha se do të vazhdojë bashkëpunimin me të.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!