Home » Thashetheme » Blendi Klosi revoltohet keq me gazetaren live: Ta dija që do me thoje këtë s’te vija në emision!

Blendi Klosi revoltohet keq me gazetaren live: Ta dija që do me thoje këtë s’te vija në emision!

by Thashetheme VIP

I ftuar këtë të diel në emisionin “ThumbOn” në TV Ora ka qenë ministri i Turizmit Blendi Klosi.

Moderatorja Fatma Haxhialiu e ftoi në studio duke e emëruar si “Ministria e Qejfit”, kjo referuar turizmit si sektori që të gjithë ne e shohim me syrin e qejfit, pasi nënkupton argëtim.

Por ministrit Klosi nuk i ka pëlqyer mënyra si e prezantuan moderatoret dhe u shpreh se nuk ishte aspak dakord me këtë.

Madje shtoi se në rast se do e kishte ditur se në emision do i bëhej kjo pritje nuk do të kishte pranuar fare ftesën për të shkuar.

“Nuk më kanë quajtur ndonjëherë ministër qejfi. Nuk më pëlqeu, ta dija nuk do vija në emision”,  u shpreh Klosi.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!