Home » Thashetheme » Blendi Fevziu feston ditëlindjen, tortën ia solli ai që ‘do ta pushojë’ nga puna

Blendi Fevziu feston ditëlindjen, tortën ia solli ai që ‘do ta pushojë’ nga puna

by Thashetheme VIP

Asnjë vit nuk i ngjan tjetrit, por as edhe një ditëlindje e Blendi Fevziut nuk i ngjan asaj të një viti më parë. Natyrisht, me stafin e “Opinion” Blendi ka pasur raste të festojë dhjetëra ditëlindje e të surprizohet, por si kjo ditëlindje e 51-të e tij në “Piter Pan” jo.

I ftuar për të dytën herë në “anijen” e Piter Panit, autori dhe moderatori i “Opinion”, para se të ndante me publikun disa prej kujtimeve nga udhëtimet dhe aventuarat e tij nëpër botë, u surprizua nga kjo tortë që stafi i Piter Pan i kishte përgatitur.

Kush erdhi t’ia sillte tortën? Kush tjetër veç Deonit, ai që, pas disa vitesh, me shumë mundësi do t’ia zërë vendin. Duke e falënderuar për surprizën, Blendi i tha se ishte gati t’ia linte vendin Deonit: “Sa të rritesh edhe pak…”, – i tha ai Deonit pas pyetjes së këtij të fundit “kur do ma japësh atë emisionin?”

“Po unë nuk ta jap, atë duhet ta fitosh vetë…” – vijoi Blendi me shaka duke e ngacmuar 7-vjeçarin, i cili, me siguri, pas disa viteve, do të jetë në ekran njëlloj si Blendi.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!