Home » Big Brother Albania 8 » Big Brother/ Zhvishet banorja më sexy

Big Brother/ Zhvishet banorja më sexy

by Thashetheme VIP

zhvishet xhensila perePrania e Xhensilës në Big Brother duket se ka kuriozuar një pjesë të mirë të shikuesve, të cilët po prisnin me padurim “shpërthimin” e saj, siç e kishin parë në fotot provokuese apo shfaqjet sensuale në Tv. Ish-missi, nuk ka duruar dhe pa u mbyllur mirë java e tretë është zhveshur me rrobabanjo. Xhensila nga Korça sfidoi temperaturat e ulta dhe me bikini të kuqe, provoi të lahej në pishinën e Big Brother. Por, pamja që dhuroi duket se nuk ia ka mbushur mëndjen të gjithëve, për ta quajtur banorja më sexy. Pritet vendimi i vëllait të madh.

Burimi : Lapsi.al


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!