Home » Thashetheme » Besojeni ose jo! Kjo 55-vjeçare është vjehrra seksi e Dua Lipës

Besojeni ose jo! Kjo 55-vjeçare është vjehrra seksi e Dua Lipës

by Thashetheme VIP

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, e cila po thuajse në çdo paraqitje i mahnit të gjithë me bukurinë e saj, së fundmi është paraqitur edhe në festivalin ”Sunny Hill” në Prishtinë.

Dua në vendlindje ka qenë e shoqëruar me të dashurin e saj të ri Anwar Hadid, i dashuri i këngëtares është vëllai i modeleve Gigi dhe Bella Hadid, të cilat janë ndër modelet më të njohura dhe më të suksesshme në botë. Mirëpo a e njihni vjehrrën bukuroshe të këngëtares? Nëse jo ne iu sjellim disa imazhe të Yolanda Hadid, e cila është 55 vjeçare dhe vazhdon të jetë në superformë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!