Home » Shqiperia » Besi i lë komentin romantik bashkëshortes bukuroshe, por Xhensila i kthehet: Domatja…

Besi i lë komentin romantik bashkëshortes bukuroshe, por Xhensila i kthehet: Domatja…

by Thashetheme VIP

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku së fundmi ka publikuar disa fotografi mjaft të veçanta.

Xhensila ka publikuar disa poza bardhë e zi, krahas së cilave shkruan: “Unë jam grua. Cila është superfuqia jote?”. Pozat e saj kanë marrë mijëra pëlqime, por vëmendjen e mori komenti i bashkëshortit të saj, Bes Kallakut.

Ky i fundit u tregua romantik me Xhensilën dhe i shkruan: “Ti je superfuqia ime”. Por mesa duket këngëtarja ka marrë paksa humor nga aktori i njohur dhe i përgjigjet me shaka: “Domatja është superfuqia jote”.

Edhe kur Besi mundohet që të tregohet sa më romantik me bashkëshorten e tij, duket se Xhensila nuk e lë dhe i kthehet me batutat e saj.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!