Home » Thashetheme » Bella Hadid shfaqet pa jelek midis Milanos

Bella Hadid shfaqet pa jelek midis Milanos

by Thashetheme VIP

Bella Hadid është njëra prej modeleve që do të jetë në Javen e Modës në Milano bashkë me Gigin, Winnie Harlow dhe Kaia Gerber.

Ajo është paraqitur tepër e nxehtë edhe në New York edhe në Londër, kurse tani është edhe në Javën e Modës në Milan.

Modelët Bella Hadid, motrat e saj Gigi, Winnie Harlow dhe Kaia Gerber janë yjet të cilët tashmë kanë ardhur në qytet, ku do të paraqiten në pista deri më 23 shtator.

Bukuroshja brune, Bella, është parë duke ecur në Milano derisa i janë dukur thithkat derisa nuk ka pasur fare të veshur jelek.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!