Home » Thashetheme » Belinda e ‘Xing me Ermalin’ shkon në Kanë, duket një copë ylli

Belinda e ‘Xing me Ermalin’ shkon në Kanë, duket një copë ylli

by Thashetheme VIP

Velina e re e “Xing me Ermalin”, Belinda Dragoti, i është bashkuar emrave të njohur shqiptarë të cilët kanë shkuar të ndjekin nga afër Festivalin e Filmit në Kanë.

Velina është fotografuar brenda një limuzine, ndërsa foton e ka publikuar në profilin e saj në Instagram, duke marrë komplimente të shumta nga ndjekësit.

Ajo është shfaqur e veshur me një bust dhe fund të shkurtër të bardhë, teksa duket tepër joshëse në pozën e publikuar.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!