Home » Thashetheme » Bebe zhvishet dhe jep mesazhin që të qëndrojmë në shtëpi

Bebe zhvishet dhe jep mesazhin që të qëndrojmë në shtëpi

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Bebe Rexha është zhveshur e tëra derisa ka lutur fansat e saj në tërë botën që të qëndrojnë në shtëpi, për shkak të pandemisë së koronavirusit

Këngëtarja, e cila ka lënë disa projekte në gjysmë prej që shpërtheu pandemia, ka thënë se ajo është zhveshur por që ka edhe një lutje për të gjithë ata që nuk po i përmbahen rregullave.

“Unë, qëndroj në shtëpi për; gjyshen time, shokët, familjen dhe fansat e mijë”, shkruan ajo në një letër derisa është e zhveshur.

Tutje këngëtarja ka treguar se për këtë qëllim edhe është zhveshur.

“Po, jam e zhveshur. Tani që kam vëmendjen tuaj trusni b… në shtëpi”, ka shkruar ajo.

Pas kësaj Bebe ka falënderuar Demi Lovaton për nominimin si dhe ka nominuar disa të tjerë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!