Home » Thashetheme » Bebe Rexha sqaron martesën dhe kërkon falje: Më vjen keq…

Bebe Rexha sqaron martesën dhe kërkon falje: Më vjen keq…

by Thashetheme VIP

Para disa ditësh, Bebe Rexha publikoi një fotografi ku shfaqej me fustan të bardhë si nuse dhe thoshte se e ke mbajtur private martesën.

E gjitha kjo ka qenë një mashtrim pasi këngëtarja shqiptare po xhironte një klip muzikor.

Mbrëmë ajo ka publikuar këngën “Harder” në bashkëpunim me Jax Jones, ku tregoi se veshja ishte për një rol.

Madje me anë të një postimi në Instagram i kërkoi falje të gjithëve për mashtrimin.

“Videoklipi i ‘Harder’ tashmë është publikuar! Më vjen keq nëse ju mashtrova, por ishte kënaqësi dhe nuk do ta bëj përsëri (mbase). Ju dua!!!”, shkruajti Bebe


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!