Home » Thashetheme » Bebe Rexha shtrihet në spital

Bebe Rexha shtrihet në spital

by Thashetheme VIP

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihet mirë me shëndetin.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Tëitter’.

“Përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Kam marr antibiotikë për 10 ditë, por u ktheva më e fortë. Unë kurrë nuk do të ia dëshiroja këtë askujt. Dita më e keqe e mija. Shpresoj të përmirësohem. Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”.

Më pas ajo deklaroj se po ndihet e frikësuar nga e gjithë kjo që po i ndodhë.

“Nuk mund të gënjej se kam frikë. Thjesht dua të ndjehem më mirë”, ka shkruar Bebe.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!