Home » Thashetheme » Bebe Rexha “hajdute”, dalin pamjet kur merr dhuratën dhe e fsheh poshtë fustanit

Bebe Rexha “hajdute”, dalin pamjet kur merr dhuratën dhe e fsheh poshtë fustanit

by Thashetheme VIP

Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha është e njohur për shakatë e saj në rrjetet sociale. Ajo nuk heziton që të publikojë imazhe të ndryshme nga përditshmëria, duke treguar pamjen e saj natyrale apo kilogramët e tepërt.

Duke tentuar të tregojë sa më shumë anën e saj natyrale, Bebe Rexha nuk i kursen edhe videot qesharake për fansat e saj.

Një të tillë e ka realizuar së fundmi, në prapaskenat e premierës së filmit “Maleficent 2”, ku ajo ishte e ftuar si interpretuese e kolonës zanore.

Në një video, e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shihet këngëtarja shqiptare e cila me vetëdije xhirohet, teksa fsheh një nga dhuratat e hollit nën fustanin e saj. Më pas ajo largohet me të qeshura, duke lënë përshtypjen se kështu nuk është vënë re nga askush.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!