Home » Thashetheme » Bebe Rexha feston 4 korrikun me paraqitje provokuese nga pishina

Bebe Rexha feston 4 korrikun me paraqitje provokuese nga pishina

by Thashetheme VIP

Bebe Rexha ka festuar në shtëpinë e saj mbrëmë Ditën e Pavarësisë së SHBA-së.

Këngëtarja Bebe Rexha ka festuar mbrëmë deri vonë me miqtë dhe të afërmit e saj në oborrin e shtëpisë së saj.

Bebe është veshur me kostum me dizajn të flamurit të amerikës dhe një gomë për not gjithashtu me shiritat bardhë e kuq dhe yjet.

Në disa fotografi të postuara nga vetë Bebe, sjo shihet duke pozuar më shpinën dhe të pasmet e kthyera, duke vënë në pah format bombastike të trupit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!