Home » Sport » Barella: Gati për të vdekur për Conten!

Barella: Gati për të vdekur për Conten!

by Thashetheme VIP

Nicolò Barella thotë se është gati “për të vdekur” për Antonio Conten.

Mesfushori i ri dhe i talentuar i Zikaltërve, Nicolò Barella, ka thënë se tani për tani diferenca e vetme mes Interit dhe Juventusit “është eksperienca”.

Të shtunën nga ora 20:45, derbi i Italisë do të luhet në “Giuseppe Meazza”, Interi lider me 18 pikë, pret ndjekësin Juventusin me 16 pikë.

“Conte ka qëndrim të ndryshëm nga shumica e trajnerëve, do të përgatitem për të vdekur për të dhe kjo është e vërteta për të gjithë lojtarët e tij. Do të vrisnim vetën për këtë trajner”, tha Barella.

“E keni parë se si ekipi i Contes vrapon? Nuk është për shkak të përgatitjes së mirë fizike, por për shkak të mesazhit që ai transmeton te të gjithë lojtarët”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!