Home » Thashetheme » Babë e bijë në krah të njëri-tjetrit përgjithmonë/ Zbulohen pamjet nga varri i Kobe Bryant (FOTO)

Babë e bijë në krah të njëri-tjetrit përgjithmonë/ Zbulohen pamjet nga varri i Kobe Bryant (FOTO)

by Thashetheme VIP

Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare Gianna do të prehen në varrezat private të familjes. “Daily Mail” ka siguruar fotot nga varri i Kobe dhe të bijës, ku shihet se ata janë pranë njëri-tjetrit edhe në përjetësi.

Ceremonia mortore ishte private dhe u zhvillua të premten e kaluar, ndërsa asnjë media nuk u lejua të ishte e pranishme.

Kobë Bryant dhe vajza e tij u varrosën në “Pacific Vieë Memorial Park in Corona del Mar” në Kaliforni.

Varri i tij është i rrethuar nga lulet e ngjyrave të ekipit të tij të jetës, Laker’s. 41-vjeçari dhe Gianna humbën jetën në një aksident me helikopter më 26 janar, tragjedi e cila tronditi mbarë botën.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!