Home » Shqiperia » Aurela Hoxha tregon filmin ku ka dalë nudo

Aurela Hoxha tregon filmin ku ka dalë nudo

by Thashetheme VIP

screenshot_20161207-173130Aurela Hoxha e ftuar në emisionin “Rudina” ka rrëfyer pasioni e saj të ri si aktore në një film kosovae ende të papërfunduar. Por ajo që ka bërë më shumë përshtypje ka qenë fakti se Aurela luan një skenë nudo në këtë film. Dhe megjithëse ajo ka luajtur ashtu siç e ka bërë nëna Vete aktorja e re ka treguar se kamera është treguar shumë e kujdesshme për të mos ndarë me publikun të gjitha pjesët e saj sekrete.

Burimi: Lapsi.al


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!