Home » Shqiperia » Aurela Hoxha sfidon permbytjet , hidhet ne pishine mes dimrit

Aurela Hoxha sfidon permbytjet , hidhet ne pishine mes dimrit

by Thashetheme VIP

aurela hoxha

Dite dimri jane dhe te gjithe vipat nxjerrin foto te cilat ose jane me bikini ose pershkruajne sesa i ka marre malli per plazhin dhe veren.

Por Aurela Hoxha tejkalon cdokend prej tyre duke postuar ne instagram nje foto ne pishine duke notuar. Ne keto dite kaq te ftohta ngjarja ngjan shume paradoksale pasi ne gjithe vendin ka permbytje.

thashetheme.com

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!