Home » Thashetheme » Aurela Hoxha pozon pa sytjena

Aurela Hoxha pozon pa sytjena

by Thashetheme VIP

Aktorja dhe modelja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha cdo herë di të paraqitet provokative.

Biondja bukuroshe edhe kësaj radhe ka pozuar pa sytjena, shkruan Indeksonline.

Për Aurelën kohët e fundit po flitet se është në lidhje dashurie, porse ende nuk kemi ndonjë konfirmim nga ana e saj.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!