Home » Shqiperia » Aurela Gaçe për herë të dytë nënë

Aurela Gaçe për herë të dytë nënë

by Thashetheme VIP

aurela-gaceAurela Gaçe u bë nënë për herë të dytë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë, pesë vjet pasi lindi Grace, fëmija i parë për të dhe partnerin, Skerdin. Në korrik, ajo e dha vete lajmin për shtatzëninë duke e quajtur “princeshën tjetër” një bekim nga Zoti.

Burimi: Lapsi.al


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!