Home » Aktualitet » Atentat në Laç, breshëri plumbash ndaj të riut

Atentat në Laç, breshëri plumbash ndaj të riut

by Thashetheme VIP

Një atentat ka ndodhur në mesnatë në qytetin e Laçit. Shenjeshtra ka qenë shtetasi Gjovalin Zyma. Ai është qëlluar me breshëri teksa ndodhej brenda në makinë pranë shtëpisë së tij. Por fatmirësisht ka shpëtuar nga vdekja. Motivet e ngjarjes nuk dihen ende. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!