Home » Thashetheme nga Russia 2018 » Astrologia Meri parashikon finalen e botërorit

Astrologia Meri parashikon finalen e botërorit

by Thashetheme VIP

A është parashikimi i astrologes Meri ai që ju do zemra…

Nuk parashikon fituesin e Kupës së Botës, Rusi 2018, por në finale astrologia Meri shikon dy ekipe të Amerikës Latine.

Nga studioja e “Rudina” në Tv Klan, Meri tha se “Brazili dhe Meksika janë duke u ndeshur. Njëra nga këto të dyja duhet të shkojë në finale dhe unë këtë unë nuk po e parashikoj vetëm sot, e kam parashikuar disa ditë më përpara në një kanal tjetër sportiv. Anoj pak më shumë nga Brazili, por do ta shohim.”
E pas fitores së sotme 2 – 0 ndaj Meksikës, Brazili sipas astrologes Meri e ka rrugën e hapur deri në finale.
Ndërsa përballë Brazilit, sipas saj do të jetë fituesja e çiftit çerekfinalist Francë – Uruguai.
“Nuk është se e kam menduar edhe kundërshtarin tjetër, por shikoj Uruguain, midis Urugait dhe Francës, por më shuam Uruguait”, tha Meri.
Për të kaluar në gjysmëfinale, Brazili do të duhet të mposhtë fituesen e çiftit Belgjikë-Japoni, ndërsa Uruguai Francën.

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!