Home » Thashetheme » “Askush nuk më…”/ “Bisha” ruse tregon pasuritë dhe i sfidon hapur

“Askush nuk më…”/ “Bisha” ruse tregon pasuritë dhe i sfidon hapur

by Thashetheme VIP

Anastasya Kvitko është një ndërmarrëse dhe modele e njohur me origjinë ruse, e cila ka emigruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku ka filluar karrierën e modeles.

Ajo falë formave të saj trupore ka arritur të marrë vëmendje të madhe nga publiku, e tani në llogarinë e saj në Instagram numëron më shumë se 10 milionë ndjekës.

Kvitko lirisht mund të cilësohet si një nga konkurrentet më të ‘rrezikshme’ të Kim Kardashian sa i përket formave trupore.

Ajo edhe pse mjaft e re në moshë, 24-vjeçarja ka arritur që të marrë vëmendje të madhe të publikut nga e gjithë bota.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!