Home » Thashetheme » Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina zbulon defektin në trup

Askush nuk e kishte vënë re, Kejvina zbulon defektin në trup

by Thashetheme VIP

Kejvina Kthella është mjaft e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo po shijon pushimet dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video me rroba banjo.

Mirëpo, njëra nga fanset u bë kurioze dhe e ka pyetur Kejvinën se nëse ka celulit ashtu si gjithë femrat.

“Amon a ke celulit ti, he ma hiq këtë merak.. si yll moj”, i shkruan vajza ndërkohë që Kejvina ja kthen: “Po normal qe kam…mua më pëlqejnë sufllaqet…faleminderit.”


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!