Home » Big Brother Albania 8 » Asgjë nuk është e pamundur për Veseli

Asgjë nuk është e pamundur për Veseli

by Thashetheme VIP

tea dhe veseli

Natën shkuar Veseli komplimenti Tean dhe kërkoi që të lahej në pishinë me Albën dhe Tean por ato i kërkuar që ti linte vetëm dhe ai i kuptojë. Para se ai të shkonte në dhomën e gjumit i kërkon Teas që natën e sotme të laheshin bashkë por ajo duhet të veshi kostumin që ai pëlqen. Tea i jep fjalën.

Pas bisedës të gjatë me Tean ai i kërkon që të lahen në pishinë . Tea përton dhe i kërkon që ai ti tregojë se përse është i mërzitur. “Nëse ti do që të tregojë duhet të futesh në pishinë me mua. Nesër është e Shtunë dhe unë dua që të lahemi bashkë sot pasi dua të të them diçka që nuk ta kam thënë kurrë por vetëm në pishinë dhe me kostumin që më pëlqen mua” vë kushte Veseli.

Tea nuk pranon por asgjë nuk është e pamundur për Veselin. Ai e merr në krah dhe pse ajo bënë shumë rezistencë dhe hidhen në pishinë me rroba. Veseli e mban gjatë gjithë kohës në krah Tean dhe bën zhytje. “Ah që na doli ndonjë telenovelë tjetër ne. Mendo që të vijë Noa ça do thotë tani” thotë Tea. Ata qëndrojnë dhe pak në pishinë pastaj dalin. Tea vesh kostumin që Veseli pëlqen aq shumë dhe bëjnë dush.

Veseli nuk do që Tea të jetë e eliminuar në këtë javë dhe kjo është e kuptueshme. Ai e përqafon dhe diç i pëshpërit në vesh. Tea buzëqesh dhe del nga dushi.

Burimi: bota sot


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!