Home » Thashetheme » Arbenita e pashqetësuar, del pa të brendshme

Arbenita e pashqetësuar, del pa të brendshme

by Thashetheme VIP

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli ka vazhduar me foto provokative

Bukuroshja, e cila ka një lidhje të çuditshme me reperin Fero, ku herë janë dhe herë nuk janë në lidhje, ka postuar një foto ku duket se e ka shumë nxehtë.

Ajo sapo ka dal nga banjo dhe shihet qartë që nuk ka të brendshme e poshtë fotos ajo ka edhe një mesazh interesant.

“E pashqetësuar”, ka shkruar modelja.

Ndryshe modelja është duke qëndruar në Palma de Mallorca të Spanjës, ku është duke reklamuar për një markë të njohur botërore të veshjeve.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!