Home » Shqiperia » Arbana “ngacmon” Besin për dhuratën e Ajkës: E kishe mirë skifterin! Aktori: Kisha dhe një ujk si opsion por…

Arbana “ngacmon” Besin për dhuratën e Ajkës: E kishe mirë skifterin! Aktori: Kisha dhe një ujk si opsion por…

by Thashetheme VIP

Bes Kallaku pak ditë më parë festoi ditëlindjen e parë të vajzës së tij, Ajkës. Ai ndau në rrjete sociale dhe dhuratën e veçantë që kishin vendosur t’i bënin të bijës në këtë ditë të veçantë, një qen.

Qeni i përket races Ëeimaraner dhe ka një pamje të veçantë. Në ngjyrë hiri dhe me veshë të mëdhenj, Icon Style mësoi se ky qen ka kushtuar plot 1500 euro.

Por, Arbana Osmani nuk ka nguruar të lërë komentin epik poshtë fotos së postuar nga aktori I humorit.

“Po pse mirë e keni skifterin,”- i shkruan Arbana Osmani.

Siç dihet, kënga e Bes Kallakut “Skifterja ime” u bë hit dhe kjo fjalë përdorej gjërësisht kur bëhej fjalë për aktorin e humorit. Pas komentit të moderatores edhe përgjigja e Besit nuk mbetet pas.

“Kisha edhe nje ujk si opsion, dhuratë nga Puka, por zgjodhëm qenin,”- shkruan aktori i humorit./dosja.al


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!