Home » Sport » Angli – Kosovë, këto ishin notat e futbollistëve “Dardanë”

Angli – Kosovë, këto ishin notat e futbollistëve “Dardanë”

by Thashetheme VIP

Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 3:5, por bëri lojë të madhe në stadiumin e Southamptonit. Gjiganti mediatik britanik BBC i ka publikuar notat e futbollistëve Verdhekaltër, të cilët dolën me kokën lart

Përfaqësuesja e Kosovës pësoi humbje nga Anglia me rezultat 3:5 sonte, në një ndeshje me plot emocione, e cila u zhvillua në stadiumin e Southamptonit, shkruan Gazeta Express.

Dhe, gjiganti mediatik britanik BBC i ka publikuar notat e futbollistëve të të dyja ekipeve.

Valon Berisha u zgjodh futbollisti i ndeshjes, ndërsa lart u vlerësuan edhe futbollistët tjerë “Dardanë”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!