Home » Shqiperia » Angela vjen e mbuluar me shami

Angela vjen e mbuluar me shami

by Thashetheme VIP

angela martini me shamiModelja e njohur, Angela Martini ka befasuar fansat e saj në rrjetet sociale me foton e fundit që ka postuar.

Ndonëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë provokuese dhe të zhveshur, këtë herë ajo vjen e mbuluar.

Angela ka pozuar e mbuluar brenda një xhamie dhe komentet që ajo ka marrë nga ndjekësit e saj kanë qenë të shumta.

burimi: zeri.info


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!