Home » Shqiperia » Angela Martini ndan foto sexy, por sulmohet nga fansat

Angela Martini ndan foto sexy, por sulmohet nga fansat

by Thashetheme VIP

angela martiniModelja Angela Martini u është kthyer pozave të saj sensuale.

Edhe pse u tha se Martini, pas martesës me miliarderin rumun do të hiqte dorë fërfundimisht nga pasioni më i madh i saj, duket se nuk e ka mbajtur dot premtimin.

Ajo ka ndarë në Instagramin një sërë fotosh mjaft sensuale të një prej seteve më të reja që po realizon.

Martini ka marë  një numër të pambarim komentesh pozitive dhe admirime nga fansat e saj. Por syrit të tyre nuk u kanë shpëtuar dhe disa pamje të dyshimta të këmbëve të saj.

Menjëherë janë ngritur dyshimet se dhe Angela me një bukuri të admirueshme nuk i qëndron dot larg photoshopit.

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!