Home » Thashetheme » Angela Martini momente intime me të dashurin miliarder

Angela Martini momente intime me të dashurin miliarder

by Thashetheme VIP

angela martini

Modelja me origjinë shqiptare Angela Martini tashmë është e dashuruar dhe këtë gjë na e ka shfaqur javët e fundit nëpërmjet postimeve të saj në rrejtet sociale.

Dashuria e saj quhet Dragossa Vulescu, një biznesmen rumun me të cilin u shfaq për herë të parë në festivalin e Kanës, dhe këtë herë thashethemet për një lidhje të mundshme mes tyre, dolën të vërteta.

Ditët e fundit ajo ka shkrepur disa foto me të dashurin e saj të cilat janë artistike të punuara nga fotografi i saj i preferuar Fadil Berisha.

Duket se Angela po e shijon në maksimum këtë lidhje duke përjetuar aventura dhe pushime në Maldives, apo dhe dhuratat luksoze me të cilat Dragossa pëlqen ta llastojë.

Burimi: bota sot


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!