Home » Shqiperia » Angela Martini e mahnitshme në Romë

Angela Martini e mahnitshme në Romë

by Thashetheme VIP

angela martini 2Modelja e famshme me prejardhje shqiptre, Angela Martini aktualisht ndodhet në qytetin e bukur të Romës.

Martini, me këtë rast në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një foto, ku dhe njofton miqtë e saj se ndodhet në Itali, shkruan Indeksonline.

Janë këmbët e saj të gjata ato që kanë “pushtuar” këtë vend romantik.

Ndërkaq Maritni nuk ka treguar arsyen e vizitës atje.

Burimi:Indeksionline


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!