Home » Shqiperia » Angela Martini digjet nga dielli

Angela Martini digjet nga dielli

by Thashetheme VIP

angela martiniVera po vazhdon për bukuroshen Angela Martini me pushime e festa luksoze.

Destinacioni i rradhës i saj dhe i të dashurit, Dragos Savulescu ka qenë Ibiza nga ku, shkodranja ka postuar fotografi.

Duket se qëndrimi i madh në diell i ka lënë pasoja Angelas e cila në një prej imazheve më të reja shfaqet e skuqur nga një ditë e nxehtë.

Më shumë kujdes për lëkurën, Angela!

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!