Home » Shqiperia » Andresa: Jam përdhunuar e vogël nga daja im

Andresa: Jam përdhunuar e vogël nga daja im

by Thashetheme VIP

andresa

E diela shqiptare e kesaj jave fali shume emocion dhe momente perkese. Pasi nje vajze nga veriu rrefeu per gazetaren Dalina Buzi historine e perdhunimit te saj nga i ati , show girl i mirenjohur nga Brazili dhe prezantuese e  emisionit me lot ne sy ka rrefyer qe dhe ajo ka pesuar te njejtin fat si ajo vajza e shkrete.

Kur ishte e vogel ne Brazil ajo ka rene pre e perversitetit te dajes i cili thoshte kudo qe Andresa eshte vajza qe do me shume .

E emocionuar dhe me dhimbje shpirterore te dukshme Andresa ka rrefyer se edhe kur ajo kishte tentuar te tregonte kete histori tek familja e asaj askushe se kishte besuar.

thashetheme.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!