Home » Thashetheme » Almeda poston foton e Tolgahan me plagë në shpinë: “Çfarë m’i keni bërë burrit?”

Almeda poston foton e Tolgahan me plagë në shpinë: “Çfarë m’i keni bërë burrit?”

by Thashetheme VIP

Është shkruar gjatë në media për serialin e ri ku bashkëshorti i Almeda Abazit, Tolgahan Sayisman do të luajë rolin e një boksieri.

Seriali do të quhet ‘Kampioni’ i cili do të shfaqet së shpejti në ekran, dhe që pritet të thyejë rekordet.

Por ditën e sotme Almeda ka frikësuar të gjithë ndjekësit e saj me një foto të bashkëshortit të saj.

Në foto Tolgahan paraqitet me plagë në kurriz në të cilën Almeda ka shkruajtur: “Dakord, thamë boks, thamë serial, thamë atë e këtë, pranuam. Po kjo çfarë është? Në çfarë gjendje ma sollët burrin?”.

Fatmirësisht plagët janë thjesht të pikturuara në trupin muskuloz të Tolgës dhe gjendja e tij është mirë!

Por Almeda gjeti një mënyrë shumë interesante për të reklamuar serialin e ri të bashkëshortit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!