Home » Big Brother Albania 8 » Alba lë Prishtinen për Prizrenin, puthet me një djalë tjetër

Alba lë Prishtinen për Prizrenin, puthet me një djalë tjetër

by Thashetheme VIP

alba

Alba Çobaj, personazhi më i përfolur i Big Brother-it, ndodhet në Prizren dhe po përgatitet për disa projekte të reja.

Alba ka postuar disa foto në facebook-un e saj ku shihet një një marrdhënie të afërt me një mashkull, i cili nuk ka hezituar të puthe ish-nusen e Kosovës.

Përveç lojës së saj në këtë show, Alba njihet edhe për lidhjen e dashurisë me Diedonin, e cila përfundoi pas daljes nga shtëpia e BB.

Eh, e harroi Alba Prishtinën, tani e thërret Prizreni…

Burimi: bota sot


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!