Home » Big Brother Albania 8 » Alba e Diedoni vazhdimisht së bashku

Alba e Diedoni vazhdimisht së bashku

by Thashetheme VIP

alba dhe diedoni

Alba dhe Diedoni, cifti i parë në edicionin e 8 të Big Brother, po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre pas daljes nga shtëpia.

Alba e cila ishte shumë pranë fitores por që nuk arriti ta rrëmbejë cmimin e parë, fitoi zemrën e Diedonit dhe mijëra adhuruesve si në Shqipëri ashtu edhe në Kosovë.

Ata po qëndrojnë gjatë gjithë kohës bashkë, duke udhëtuar herë në Tiranë e herë në Prishtinë duke kaluar kohë e duke u argëtuar me shoqërinë e njëri tjetrit.

Në fotot e shumta që cifti po poston në rrjetet sociale, fansat e tyre u japin komente e komplimente pa fund.

Burimi: telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!