Home » Thashetheme » Aktorja e njohur drejt politikës, thotë se dëshiron të bëhet kryeministre

Aktorja e njohur drejt politikës, thotë se dëshiron të bëhet kryeministre

by Thashetheme VIP

“Do të doja të kandidoja për kryeministre të Indisë, ndërsa Nick të garojë për president”, ka deklaruar, duke menduar në bashkëshortin e saj të ri, këngëtarin Nick Jonas.

Aktorja Priyanka Chopra në intervistën e re për gazetën “Sunday Times” haptazi ka folur për abuzimet raciste, miqësinë me Meghan Markle, por edhe për dëshirën e saj që të futet në botën e politikës në Indi.

“Do të doja të kandidoja për kryeministre të Indisë, ndërsa Nick të garojë për president”, ka deklaruar, duke menduar në bashkëshortin e saj të ri, këngëtarin Nick Jonas dhe ka vazhduar:

“Nuk më pëlqen asgjë që lidhet me politikën, por e di se të dytë duam ndryshime. Kurrë mos thuaj kurrë”, ka thënë Chopra. Duke folur për miqësinë e saj me dukeshën Meghan Markle, aktorja ka thënë se ish-aktorja ka mbetur i njëjti person siç e ka takuar edhe vite më parë. Chopra dhe Meghan njihen prejse dukesha e tanishme kishte filluar romancën me Princin Harry. Thotë se e ka pasur të vështirë të jetë dëshmitare e kritikave që Meghan ka përjetuar prejse është bërë anëtare e re e familjes mbretërore britanike.

E pyetur nëse kritikat e tilla të publikut mund të konsiderohen abuzime raciste, Chopra është përgjigjur:

“Natyrisht se lidhet me racizëm. Mirëpo bukuria e Meghanit qëndron në atë se ka mbetur po e njëjta siç ka qenë, pavarësisht këtyre. Unë e njoh shumë moti dhe ajo është po e njëjta”, ka deklaruar Chopra.

Aktorja mendon se Meghan sot me mençuri e shfrytëzon pozitën që ka për të folur për problemet që ka pasur.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!