Home » Thashetheme » Aktorja e famshme shpenzon “sa qimet e kokës” për një fustan

Aktorja e famshme shpenzon “sa qimet e kokës” për një fustan

by Thashetheme VIP

Ylli i filmave “Underworld”, Kate Beckinsale nuk heziton që të shpenzojë për t’u dukur sa më mirë në syrin e kamerës dhe publikut.

Aktorja e famshme mori pjesë në ndarjen e çmimeve të fotografisë NAACP ku u shfaq me një fustan rreth 17 mijë dollarë.

Veshja e stiluar nga Julien McDonald u shoqërua me një palë këpucë rreth 400 dollarë, ndërsa për flokët zgjodhi diçka të thjeshtë që i përket trendit të fundit.

45-vjeçarja ishte ndër femrat e komentuara për veshjen më të bukur në tapetin e kuq.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!