Home » Thashetheme » Aktori shqiptar si terrorist në serialin më të ri turk

Aktori shqiptar si terrorist në serialin më të ri turk

by Thashetheme VIP

Aktori i njohur shqiptar, Nik Xhelilaj pritet të realizojë një tjetër rol ndërkombëtar. Së fundmi ai është transferuar edhe në Turqi, ku edhe po zhvillon karrierën e tij.

Këtë herë Nik,  ka zbuluar edhe ofertën më të fundit nga  producentët në këtë vend, për tu bërë pjesë e një seriali të ri. Nik Xhelilaj do të luajë në rolin e një shqiptari. Në intervistën e tij për “Nin” ai ka thënë:

“Karakteri që do të luaj atje është shqiptar me origjinë nga Prizreni. Zgjodha të jetë nga Prizreni dhe tematika  e filmit ka të bëjë me Sirinë. Do e nis me rolin e terroristit, por në serialet turke nuk dihet se si përfundon”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!