Home » Aktualitet » Aksident i rëndë në autostradë, vdes në vend 19-vjeçari

Aksident i rëndë në autostradë, vdes në vend 19-vjeçari

by Thashetheme VIP

Dalin detajet e para nga aksidenti i rende qe ndodhi kete mengjes ne autostraden Vore-Tirane.

Policia ben me dije e si pasoje e perplasjes mes dy autimjeteve, ka mbetur i vdekur ne vend pasagjeri 19 vjecar dhe dy te tjere jane plagosur.

Tiranë/Informacion paraprak

Në autostradën Vorë- Tiranë si pasojë e lagështirës janë përplasur 2 automjete, për pasojë ka ndërruar jëtë pasagjeri i njërit prej automjeteve shtetasi K. H.,19 vjeç, ndërsa drejtuesi i njërit nga automjetet shtetasi D. R dhe pasagjeri F. Xh u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, ku po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!