Home » Thashetheme » Ajo e lë, ai i tërbuar hakmerret! I djeg lepurin por e gjen belaja

Ajo e lë, ai i tërbuar hakmerret! I djeg lepurin por e gjen belaja

by Thashetheme VIP

Një 18-vjeçar nga Hartfordshire i Britanisë së Madhe është hakmarrë në mënyrë mizore ndaj ish të dashurës së tij, e cila e pirshi lidhjen mes tyre.

Ethan Andrews e kërcënoi Lauren Reynolds, përpara se të vinte në shtëpinë e saj në mes të natës në korrik të vitit të kaluar dhe t’i vinte flakën lepurit të saj.

Ai derdhi një shishe me benzinë ​​mbi koliben ku Lauren strehonte lepurin të quajtur Spice, në pjesën e pasme të shtëpisë dhe i vuri zjarrin. Andrews pranoi zjarrëvënien si veprim i pamatur dhe se i shkaktoi vuajtje të panevojshme një kafshe të mbrojtur.

Ndërkohë për gjestin e tij mizor ai udënua me 32 muaj – 13 në burg dhe 19 me leje – në St Albans Crown Court.

Ndërkohë, ish e dashura e tij Lauren tani vuan nga ankthi dhe po kalon një terapi me psikolog.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!